Адрес: Украина, Херсонская обл., Херсон, дорофеева, 12
 

Контакты

Телефоны:


Связаться с нами

Адрес: дорофеева, д. 12, г. Херсон

Лосьйон-спрей для волосся «Контроль гладкості», 100 мл - цена 54.99 грн./шт. - Купить в Херсоне , (ДЛЯ ВОЛОССЯ, Advance Techniques)

Код товара: 11847

Наличие: Есть в наличии

Цена:
54,99 грн./шт.


Описание

РОЗРОБЛЕНО НЬЮ-ЙОРКСЬКИМИ ЕКСПЕРТАМИ AVON. ІДЕАЛЬНА УКЛАДКАЛосьйон-спрей для волосся створений на основі відібраних розгладжувальних і зволожувальних компонентів. Дарує волоссю гладкість до 3 днів*. Наноситься на підсушене волосся перед сушкою/укладанням. Використовуй розгладжувальний гребінця для досягнення найкращого ефекту.ЗАСТОСУВАННЯ: Розпилити засіб на мокре або вологе волосся 7-15 разів. Розподілити по всій довжині волосся за допомогою гребінця. Висушити, використовуючи спочатку фен, а потім випрямляч для волосся. За бажання використовувати випрямляч для волосся після 1 дня.Виготовлено в Росії / Польщі.* На підставі результатів дослідження споживчого сприйняття № 12-1655 за участю 100 осіб.

Отзывы

Отзывы о Лосьйон-спрей для волосся «Контроль гладкості», 100 мл

Написать от имени: Я OK

Соседние позиции

 

О НАС

Компанія Ейвон більше, ніж просто косметична компанія. Ейвон - це десятки тисяч представників по всі Росії, акції, розпродажі та приємні сюрпризи. Ми випускаємо нові каталоги кожні три тижні і в них ви можете знайти товари, які необхідні кожній жінці! Робота в Ейвон - це можливість заробітку, який доступний кожному.
СВЯЗАТЬСЯ С НАМИ